אנחנו מקבלים תשלום באמצעות
מידע טכני
| יצרנים |
ASUS |
|---|---|
| גודל מסך |
"27 |
| רזולוציה |
1920×1080 |
Customer Reviews
מוצרים נוספים
Dell 34 Curved USB-C Hub Monitor P3424WE – 86.5cm (34")
HP MONITOR E24 G5 IPS FHD PIVOT+VESA DP/VGA/HDMI/USBX4/5YOS-NBD
HP MONITOR ElitDisplay E24i G4 24" IPS VGA/DP/HDMI 4xUSB -VESA PIVOT 16:10 1920×1200 5YW
HP OMEN Monitor 27S 240Hz FHD IPS 1ms DP/2X HDMI/Audio Out/3X USB/SPEAKERS/PIVOT/VESA/RGB/1YOS
המסך HP OMEN 27S הוא כלי אידיאלי לגיימרים מתקדמים. בגודל של 27 אינץ' וברזולוציה FHD, המסך מספק תמונה ברורה וחדה. עם קצב רענון מרהיב של 240Hz וזמן תגובה מהיר של 1ms, הוא מספק חוויית משחק חלקה ומהירה. טכנולוגיית IPS מבטיחה צבעים עשירים ותמונה מושלמת מכל זווית צפייה. עם חיבורי DP ו-HDMI כפולים ויציאת אודיו, ניתן לחבר מספר מקורות וידאו וליהנות מחווית גיימינג מרתקת. המסך מגיע עם רמקולים מובנים ותכונות נוספות כמו פונקציית PIVOT ותמיכה ב-VESA להתקנה קירית או על מעמד. בנוסף, הוא מצויד בתאורת RGB המוסיפה לו מראה מודרני ואפקטים ויזואליים מרהיבים. בקיצור, ה-HP OMEN 27S הוא בחירה מעולה לגיימרים המחפשים מסך איכותי ומתקדם.
HP OMEN Monitor 34C 165HzCurved 2K 1ms DP/2X HDMI/Audio Out/SPEAKERS/PIVOT/VESA/1YOS
המסך HP OMEN 34C הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הגיימינג המתקדמת. בגודל של 34 אינץ' וברזולוצית 2K, הוא מספק תמונה ברורה וחדה. עם קצב רענון של 165Hz וזמן תגובה של 1ms, המסך מספק חוויית משחק חלקה ומהירה במיוחד. עם טכנולוגיית הקעורה המתקדמת, הוא מקנה פרספקטיבה מרשימה ומעניק נוחות צפייה מרבית. עם חיבורי DP ו-HDMI כפולים, ניתן לחבר מספר מקורות וידאו בו זמנית. המסך מגיע עם רמקולים מובנים ויציאת אודיו לחוויית גיימינג משודרגת. בנוסף, הוא תומך בתכונות כמו פונקציית PIVOT ותמיכה בתקן VESA להתקנה על מעמדים ומערכות רכבת. בקיצור, ה-HP OMEN 34C הוא בחירה מושלמת לגיימרים המחפשים מסך מתקדם ואיכותי.
Lenovo Y34wz-30 34" VA Ultra-wide Curved Gaming Monitor – 67B0UAC1IS
מסך מחשב גיימינג קעור MSI Optix G27C4X 250hz
מסך המחשב הקעור MSI Optix G27C4X הוא פתרון מדהים לגיימרים המחפשים חווית משחק מרהיבה. ברזולוציית Full HD וקצב רענון של 250Hz, המסך מספק תמונה חלקה ומהירה במיוחד. עם זוויות צפייה רחבות וטכנולוגיית תמיכה ב-AMD FreeSync, הוא מבטיח חוויית משחק חלקה ובלתי מושפעת מתקליטות. עיצוב קעור ייחודי מעניק פרספקטיבה מרהיבה ואיכות צפייה מרשימה, בנוסף לכך, המסך מגיע עם תכונות נוספות כמו תאורת RGB רקע ואפשרויות עיצוב מתקדמות. בקיצור, ה-MSI Optix G27C4X הוא בחירה מעולה לגיימרים המחפשים מסך איכותי, מהיר ומשתלם.
מסך מחשב עסקי 25" MSI PRO MP251