אנחנו מקבלים תשלום באמצעות
מידע טכני
| יצרנים |
ASUS |
|---|---|
| גודל מסך |
"27 |
| רזולוציה |
1920×1080 |
Customer Reviews
מוצרים נוספים
HP MONITOR E24 G5 IPS FHD PIVOT+VESA DP/VGA/HDMI/USBX4/5YOS-NBD
HP MONITOR ElitDisplay E24i G4 24" IPS VGA/DP/HDMI 4xUSB -VESA PIVOT 16:10 1920×1200 5YW
Lenovo IP monitor D27q-30 – 66FAGAC6IS
Lenovo monitor Q27q-20 -27" QHD – 66EFGAC3IS
Lenovo Y34wz-30 34" VA Ultra-wide Curved Gaming Monitor – 67B0UAC1IS
MAG 31.5” Gaming Monitor MZ32FY
מסך מחשב לגרפיקאים "32 MSI CREATOR PS321QR 2K
מסך מחשב לגיימרים דגם MSI Creator PS321QR
מסך גרפיקאים המוביל בעולם, תאימות מלאה לדרישות תוכנת Adobe
99% Adobe RGB, 99% sRGB and 95% DCI-P3/Display P3.
מסך ענק עם רגל מתכווננת ורזולוציית 2K.
קצב רענון של 165Hz יעניק לכם חוויה חלקה יותר של משחק.