אנחנו מקבלים תשלום באמצעות
מידע טכני
| יצרנים |
ASUS |
|---|---|
| גודל מסך |
"27 |
| רזולוציה |
1920×1080 |
Customer Reviews
מוצרים נוספים
HP E24mv G4 Conf FHD Monitor CAMERA+SPEAKERS
HP MONITOR E24 G5 IPS FHD PIVOT+VESA DP/VGA/HDMI/USBX4/5YOS-NBD
HP MONITOR E34m G4 2.8K PIVOT+VESA DP/VGA/HDMI/USBX4/USB-C/4J-45/SPEAKERS/CAMERA/5YOS-NBD
HP MONITOR ElitDisplay E24i G4 24" IPS VGA/DP/HDMI 4xUSB -VESA PIVOT 16:10 1920×1200 5YW
HP MONITOR M24H FHD IPS VGA/HDMI X2/1YW- Hige egasment
HP OMEN Monitor 34C 165HzCurved 2K 1ms DP/2X HDMI/Audio Out/SPEAKERS/PIVOT/VESA/1YOS
המסך HP OMEN 34C הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הגיימינג המתקדמת. בגודל של 34 אינץ' וברזולוצית 2K, הוא מספק תמונה ברורה וחדה. עם קצב רענון של 165Hz וזמן תגובה של 1ms, המסך מספק חוויית משחק חלקה ומהירה במיוחד. עם טכנולוגיית הקעורה המתקדמת, הוא מקנה פרספקטיבה מרשימה ומעניק נוחות צפייה מרבית. עם חיבורי DP ו-HDMI כפולים, ניתן לחבר מספר מקורות וידאו בו זמנית. המסך מגיע עם רמקולים מובנים ויציאת אודיו לחוויית גיימינג משודרגת. בנוסף, הוא תומך בתכונות כמו פונקציית PIVOT ותמיכה בתקן VESA להתקנה על מעמדים ומערכות רכבת. בקיצור, ה-HP OMEN 34C הוא בחירה מושלמת לגיימרים המחפשים מסך מתקדם ואיכותי.
מסך מחשב לגרפיקאים "32 MSI CREATOR PS321QR 2K
מסך מחשב לגיימרים דגם MSI Creator PS321QR
מסך גרפיקאים המוביל בעולם, תאימות מלאה לדרישות תוכנת Adobe
99% Adobe RGB, 99% sRGB and 95% DCI-P3/Display P3.
מסך ענק עם רגל מתכווננת ורזולוציית 2K.
קצב רענון של 165Hz יעניק לכם חוויה חלקה יותר של משחק.