אנחנו מקבלים תשלום באמצעות
מידע טכני
| יצרנים |
ASUS |
|---|---|
| גודל מסך |
"27 |
| רזולוציה |
1920×1080 |
Customer Reviews
מוצרים נוספים
HP MONITOR E24 G5 IPS FHD PIVOT+VESA DP/VGA/HDMI/USBX4/5YOS-NBD
HP MONITOR E34m G4 2.8K PIVOT+VESA DP/VGA/HDMI/USBX4/USB-C/4J-45/SPEAKERS/CAMERA/5YOS-NBD
HP MONITOR ElitDisplay E24i G4 24" IPS VGA/DP/HDMI 4xUSB -VESA PIVOT 16:10 1920×1200 5YW
HP OMEN Monitor 34C 165HzCurved 2K 1ms DP/2X HDMI/Audio Out/SPEAKERS/PIVOT/VESA/1YOS
המסך HP OMEN 34C הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הגיימינג המתקדמת. בגודל של 34 אינץ' וברזולוצית 2K, הוא מספק תמונה ברורה וחדה. עם קצב רענון של 165Hz וזמן תגובה של 1ms, המסך מספק חוויית משחק חלקה ומהירה במיוחד. עם טכנולוגיית הקעורה המתקדמת, הוא מקנה פרספקטיבה מרשימה ומעניק נוחות צפייה מרבית. עם חיבורי DP ו-HDMI כפולים, ניתן לחבר מספר מקורות וידאו בו זמנית. המסך מגיע עם רמקולים מובנים ויציאת אודיו לחוויית גיימינג משודרגת. בנוסף, הוא תומך בתכונות כמו פונקציית PIVOT ותמיכה בתקן VESA להתקנה על מעמדים ומערכות רכבת. בקיצור, ה-HP OMEN 34C הוא בחירה מושלמת לגיימרים המחפשים מסך מתקדם ואיכותי.
Lenovo monitor Q27q-20 -27" QHD – 66EFGAC3IS
Lenovo Y34wz-30 34" VA Ultra-wide Curved Gaming Monitor – 67B0UAC1IS
מסך גיימינג "27 MSI G274F G-sync
מסך מחשב עסקי 25" MSI PRO MP251