אנחנו מקבלים תשלום באמצעות
מידע טכני
| יצרנים |
ASUS |
|---|---|
| גודל מסך |
"27 |
| רזולוציה |
1920×1080 |
Customer Reviews
מוצרים נוספים
HP E24mv G4 Conf FHD Monitor CAMERA+SPEAKERS
HP MONITOR ElitDisplay E24i G4 24" IPS VGA/DP/HDMI 4xUSB -VESA PIVOT 16:10 1920×1200 5YW
HP MONITOR M24H FHD IPS VGA/HDMI X2/1YW- Hige egasment
Lenovo IP monitor D27q-30 – 66FAGAC6IS
Lenovo monitor Q27q-20 -27" QHD – 66EFGAC3IS
מסך מחשב עסקי 25" MSI PRO MP251
מסך מחשב עסקי MSI PRO MP275
מסך מחשב עסקי MSI PRO MP275
המסך המגן על העין של המשתמש מהאור הכחול ומהבהובים הקיימים במסכים נמוכים יותר.
קצב רענון של 100Hz יעניק לכם חוויה חלקה יותר של שימוש במסך ופחות מריחות של מידע על גבי המסך.