אנחנו מקבלים תשלום באמצעות
מידע טכני
| יצרנים |
ASUS |
|---|---|
| גודל מסך |
"27 |
| רזולוציה |
1920×1080 |
Customer Reviews
מוצרים נוספים
HP E24mv G4 Conf FHD Monitor CAMERA+SPEAKERS
HP MONITOR E27m G4 IPS QHD 2K PIVOT+VESA VGA/DP/HDMI/USBX4/SPEAKERS/CAMERA/5YOS-NBD
HP MONITOR ElitDisplay E24i G4 24" IPS VGA/DP/HDMI 4xUSB -VESA PIVOT 16:10 1920×1200 5YW
Lenovo IP monitor D27q-30 – 66FAGAC6IS
Lenovo Y34wz-30 34" VA Ultra-wide Curved Gaming Monitor – 67B0UAC1IS
MAG 31.5” Gaming Monitor MZ32FY
מסך גיימינג "27 MSI G274F G-sync
מסך מחשב עסקי MSI PRO MP275
מסך מחשב עסקי MSI PRO MP275
המסך המגן על העין של המשתמש מהאור הכחול ומהבהובים הקיימים במסכים נמוכים יותר.
קצב רענון של 100Hz יעניק לכם חוויה חלקה יותר של שימוש במסך ופחות מריחות של מידע על גבי המסך.