אנחנו מקבלים תשלום באמצעות
מידע טכני
| יצרנים |
ASUS |
|---|---|
| גודל מסך |
"27 |
| רזולוציה |
1920×1080 |
Customer Reviews
מוצרים נוספים
Dell 24 Touch monitor – P2418HT – 60.5cm(23.8) HDMI,DP,VGA Black ISR 3Y
HP MONITOR E27m G4 IPS QHD 2K PIVOT+VESA VGA/DP/HDMI/USBX4/SPEAKERS/CAMERA/5YOS-NBD
HP MONITOR ElitDisplay E24i G4 24" IPS VGA/DP/HDMI 4xUSB -VESA PIVOT 16:10 1920×1200 5YW
HP MONITOR M24H FHD IPS VGA/HDMI X2/1YW- Hige egasment
HP OMEN Monitor 27S 240Hz FHD IPS 1ms DP/2X HDMI/Audio Out/3X USB/SPEAKERS/PIVOT/VESA/RGB/1YOS
המסך HP OMEN 27S הוא כלי אידיאלי לגיימרים מתקדמים. בגודל של 27 אינץ' וברזולוציה FHD, המסך מספק תמונה ברורה וחדה. עם קצב רענון מרהיב של 240Hz וזמן תגובה מהיר של 1ms, הוא מספק חוויית משחק חלקה ומהירה. טכנולוגיית IPS מבטיחה צבעים עשירים ותמונה מושלמת מכל זווית צפייה. עם חיבורי DP ו-HDMI כפולים ויציאת אודיו, ניתן לחבר מספר מקורות וידאו וליהנות מחווית גיימינג מרתקת. המסך מגיע עם רמקולים מובנים ותכונות נוספות כמו פונקציית PIVOT ותמיכה ב-VESA להתקנה קירית או על מעמד. בנוסף, הוא מצויד בתאורת RGB המוסיפה לו מראה מודרני ואפקטים ויזואליים מרהיבים. בקיצור, ה-HP OMEN 27S הוא בחירה מעולה לגיימרים המחפשים מסך איכותי ומתקדם.
Lenovo Y34wz-30 34" VA Ultra-wide Curved Gaming Monitor – 67B0UAC1IS
MAG 31.5” Gaming Monitor MZ32FY